Tomasz Kwiatkowski - Doradca Finansowy

Tomasz Kwiatkowski
CEO, marketing
Dział główny: biznes, motoryzacja, lifestyle
Strona internetowa: kwiatkowskitomasz.pl

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, kierunek Zarządzanie. Przedsiębiorca, raper, trener sztuk walki Taekwondo. Interesuje się psychologią w biznesie, przywództwem, coachingiem, samorozwojem, sztukami walki oraz muzyką. Człowiek o wielu wizjach.

Łukasz Wilk
Redaktor naczelny
Dział główny: biznes

Magister Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Swoją pasję do pisania odkrył za czasów gimnazjum, a w pełni obudził podczas studiów, tworząc swoją pierwszą powieść, którą zamierza wydać. Interesuje się psychologią, rozwojem osobistym, technologią oraz szeroko pojętymi dobrymi historiami przekazywanymi przez różne rodzaje mediów. Człowiek dużej wyobraźni i pokaźnego zasobu słów.

pułacki

Adam Pałucki
Redaktor
Dział główny: biznes, technologia

Dysponuje doświadczeniem dojrzałych ludzi. Jego wiedza oparta jest na licznej literaturze popularno-naukowej, w tym rozwoju osobistego oraz własnych doświadczeniach życiowych i biznesowych. Asertywny i skuteczny w działaniach, które podejmuje. Zawsze dąży do realizacji swoich celów.
Artur Główczyński

Artur Główczyński
Redaktor
Dział główny: technologia, bloger

Z zawodu wszechstronny webmaster i grafik, z zamiłowania muzyk oraz fotograf. Tworzeniem stron internetowych i prezentacją marki w sieci zainteresował się już w 2013 roku jako freelancer. Obecnie zgłębia wiedzę w dziedzinie alternatywnych rozwiązań webdesignu, a także optymalizacji względem przeglądarki (SEO, SEM).
Konrad Włodarczyk

Konrad Włodarczyk
Redaktor
Dział główny: mężczyzna

Człowiek wielobranżowy, który zawsze dąży do sukcesu swojego oraz otoczenia. Jego celem życiowym jest stworzenie rozpoznawalnej marki na rynku światowym. Interesuje się sportem oraz trenuje sztuki walki (MMA, Muay-Thai) jak i również sportami ekstremalnymi typu snowboardnig i spadochroniarstwo.