Co nowego w iPhone 7? Plotki, przypuszczenia i fakty!

Co nowego w iPhone 7?

Spis treści

Co nowego w iPhon 7? Przekonaj się sam! iPhone to z pewnością jeden z najlepszych telefonów dostępnych na rynku, co roku zaskakuje nas innowacyjnymi rozwiązaniami i zbiera coraz więcej zwolenników. Pomimo, że do premiery najnowszego iPhone 7 zostało kilka miesięcy, już pojawiają się plotki i wielkie zainteresowanie. Co może przynieść nam tegoroczne urządzenie Apple?

Co nowego w iPhone 7?

1. Słuchawki bezprzewodowe

W jednym z naszych artykułów (Sposób na plączące się słuchawki) pokazaliśmy wam akcesoria, które pomogą wam z plączącymi się słuchawkami. Posiadaczy nowego iPhone 7 ten problem może ominąć szerokim łukiem.

2. Wodoszczelna obudowa

Wodoszczelna obudowa to coś na co czekają tłumy ludzi. Nie do końca jednak wiadomo, czy będzie ona odporna na dłuższy czas przebywania pod wodą, czy np. wylanie szklanki wody na telefon.

3. Ma być węższy

Apple podobno chce wychudzić iPhona o kilka procent. Jednak nasuwa się pytanie czy jest to rzeczywiście potrzebne? Na pewno ten pomysł ma wiele zwolenników, jak i przeciwników. Według mnie chudszy może być o wiele bardziej niekomfortowy.

4. 2 tylnie kamery

To wydaje się być bardzo pomysłowym rozwiązaniem, lecz właściwie po co nam 2 kamerki? Otóż jedna kamera posiadałaby obiektyw szerokokątny, a druga głębiej osadzoną ogniskową. Moglibyśmy wtedy „przeskakiwać” między dwoma kamerkami uzyskując efekt podobny do zoomowania, lecz nie byłoby spadku jakości.

Co nowego w iPhone 7?
fot. www.macerkopf.de / Co nowego w iPhone 7?

Zobacz również dział >> Technologia

5. Bezprzewodowe ładowanie

Szukanie ładowarki od telefonu nie byłoby wtedy problemem. Wystarczyłoby tylko położyć telefon w odpowiednim miejscu.

Zobacz też:

>> Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje aplikacji?

>> Cyberprzestępcy najczęściej używali phishingu

 

Redakcja

Powiązane artykuły