5 aplikacji dla majsterkowicza

5 aplikacji dla majsterkowicza

Spis treści

Za czasów naszych ojców i dziadków, każdy z nich miał swój mały męski kącik, gdzie składował wszystkie narzędzia do majsterkowania. To oni, gdy zepsuło się coś w domu, szybko szli do tych miejsc i grzebali po wszystkich pudełkach szukając potrzebnych do naprawy rzeczy. Dzisiaj wszystko mamy pod ręką, to co chcesz, kupisz w najbliższym sklepie budowlanym. Lecz niektóre akcesoria są bliżej niż Ci się wydaje.

5 aplikacji dla majsterkowicza, które musisz znać!

1. Dalmierz – Smart Measure

Ta aplikacja zastąpi Ci metrówkę, gdy będziesz potrzebował pomalować pokój. Szybko mierzysz powierzchnię i możesz kupować farby. Aplikacja mierzy szerokość, odległość, wysokość i powierzchnię obiektu za pomocą trygonometrii.

2. Linijka

5 aplikacji dla majsterkowicza
Linijka / 5 aplikacji dla majsterkowicza

Jeśli nie jest potrzebny Ci dalmierz – być może wystarczy tylko linijka. Aplikacja, dzięki której nie będziesz musiał
nosić ze sobą całego bagażu majsterkowicza w sklepie.

>> Zobacz również dział technologia

3. Super-Bright Led Flashlight

Czyli zwykła latarka, której prawdopodobnie nie nosisz zawsze przy sobie. Teraz już nosisz – w swoim telefonie, który zamienia lampę błyskową potrzebną do zdjęć na potrzebny Tobie strumień światła w nocy.

4. Bubble Level

Po prostu poziomica, lecz nieco bardziej komfortowa. Beż problemu wypoziomujesz nią mebel, nie dźwigając niepotrzebnego sprzętu.

5. Useful Knots

W harcerstwie uczą się jak wykonać wiele węzłów, ale prawdopodobnie nie jesteś harcerzem i możesz nie znać ani jednego wytrzymałego. Ale zaraz, po co masz znać wszystkie na pamięć, skoro aplikacja w twoim sprzęcie pokaże Ci krok po kroku jak wykonać dziesiątki węzłów! Dziecinnie proste, musisz sięgnąć tylko do swojej kieszeni.

Zobacz też:

>> Co nowego w iPhone 7?

>> TP-LINK RE450 – test i recencja

Redakcja

Powiązane artykuły