Chcę masować Twoje nogi! Wybieramy najlepszy masażer stóp

Masazer stop Casada FootInn II

Spis treści

Istnieją profesje, w których obciążenie nóg jest większe niż w przypadku innych zawodów. Doskonale wiedzą o tym m.in. sprzedawcy, fryzjerzy czy pracownicy ochrony, którzy kończą pracę po kilkugodzinnej zmianie spędzonej w pozycji stojącej. Wówczas już sam powrót do domu jest wyzwaniem. Jak w prosty sposób można spróbować zredukować odczuwany dyskomfort? Dobrym pomysłem jest inwestycja w masażer stóp. Spróbujemy dzisiaj przedstawić kilka profesjonalnych modeli.

Masażer do nóg – pora na zasłużony relaks

Zmęczonym nogom należy się chwila relaksu. Gdy cały dzień są w ruchu, albo odwrotnie – pozostają bezczynne w jednej pozycji przez wiele godzin, nie działa to korzystnie np. na napięcie mięśni lub krążenie. Warto postawić na sprawdzonych dostawców urządzeń do masażu. Niemiecka firma Casada specjalizuje się nie tylko w produkowaniu profesjonalnych foteli masujących. W asortymencie marki znajdują się także masażery: maty masujące, poduszki masujące, masażery ręczne i właśnie – masażery stóp. To niepozornie wyglądające urządzenie mieści w sobie wiele różnych funkcji.

Każdy z egzemplarzy znajdujących się w katalogu Casady umożliwia zredukować uczucie ciężkości stóp, świetnie radzi sobie z powracającymi obrzękami i minimalizuje odczuwanie bólu dolnych kończyn. Część wbudowanych trybów masażu pozwala zadbać o cały organizm. Tak jest w przypadku poprawiającej krążenie techniki Gua-Sha. Kilka modeli masażerów do nóg posiada także funkcję kompresyjną, jaką zapewniają poduszki powietrzne.

Wybór masażerów stóp z oferty firmy Casada

Najbardziej podstawową wersją masażera do nóg jest model Casada FootInn. To kompleksowe urządzenie posiadające m.in. dwie techniki masażu, funkcję ogrzewania i dwustopniową regulację intensywności kompresji. FootInn jest bardzo prosty w obsłudze i można go podłączyć nawet do gniazda zapalniczki samochodowej.

Innym modelem godnym polecenia jest nieco droższy i rozbudowany masażer stóp Casada Canoo V. Posiada trzy programy automatyczne, a co więcej może wykonywać masaż z zastosowaniem trzech różnych technik. Także jest wyposażony w funkcję ogrzewania. Do zestawu dołączona jest m.in. nóżka do regulowania wysokości oraz nadstawka do masażu ud, co zapewnia kompleksowe wsparcie w zwalczaniu obrzęków nóg.

Luksusową wersją masażera do nóg jest model Casada FootInn II, czyli rozbudowany wariant pierwszego z przedstawionych egzemplarzy. Wyższa cena wynika m.in. z rozszerzenia funkcjonalności o specjalną strefę masażu pięt, podświetlany panel sterujący i pilot zdalnego sterowania. Producent do zestawu dołącza w formie prezentu masażer karku i barków Casada Neck Massager II. Aby skorzystać z tak korzystnych promocji warto na bieżąco śledzić stronę polskiego przedstawicielstwa Casady, do czego szczerze zachęcamy.

Redakcja

Powiązane artykuły