Dla zorganizowanych kobiet. Planner do pobrania

Organizacja czasu

Spis treści

Zorganizowana kobieta to szczęśliwa kobieta! Dla tych, którzy tak sądzą, mamy dzisiaj coś specjalnego. Planner do pobrania został zaprojektowany przez Business Empire po to, aby zapisywać sobie zadania na kolejny miesiąc.

Jak planować ważne sprawy?

Organizacja w domu czy w pracy jest bardzo istotna. Czasem o czymś zapomnimy albo wpiszemy do kalendarza, który został w innej torebce albo w biurze. Dobrym sposobem na spisywanie sobie zadań lub rzeczy do zapamiętania jest spisanie ich na kartkę. Jednak luźne papierki mogą w łatwy sposób zgubić się w codziennym zamieszaniu.

Mamy rozwiązanie. To planner miesięczny, przypominający kartkę z kalendarza z miejscem na własne, indywidualne zapiski. Kartka jest w formacie A4 i można ją np. powiesić na ścianie, szafce, przypiąć magnesem do lodówki. To świetne narzędzie do kontrolowania swojej pamięci oraz organizacji w ciągu miesiąca.

Organizacja z plannerem

Planner jest z podziałem na konkretne dni w miesiącu, tak jak w tradycyjnym kalendarzu, z miejscem na indywidualne zapiski. Poniżej znajdują się dwa pola: „Do zrobienia w tym miesiącu” oraz „Ważne w tym miesiącu”. Koniec z zapominaniem o urodzinach wujka, ważnym spotkaniu i kawie z koleżanką!

Źródło: własne

Przygotowaliśmy trzy wersje kolorystyczne w modnych odcieniach. Wybierz swój kolor, pobierz plik i wydrukuj go na swojej drukarce. W ustawieniach najlepiej wybierz najwyższą jakość. Do przypięcia go w dowolne miejsce użyj taśmy dwustronnej albo specjalnej masy mocującej.

Kolejne dwie wersje kolorystyczne:

Źródło: własne

Planner do pobrania – kliknij w wybrany kolor!

SZARY

RÓŻOWY

MIĘTOWY

Redakcja

Powiązane artykuły