Gdzie w Zakopanem zorganizować wesele?

Spis treści

Zakopane to malownicze miasto położone w Tatrach, które przyciąga turystów z całego świata swoim pięknem, kulturą i tradycją. Z tego też powodu nie brakuje w tym mieście miejsc, gdzie można zorganizować wymarzone wesele. Zanim jednak wybierzemy swój wymarzony lokal, warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Gdzie zatem dobrze zorganizować wesele w Zakopanem? Podpowiadamy.

Gdzie warto organizować wesele w Zakopanem?

Jednym z popularnych miejsc w Zakopanem na organizację wesela jest Karczma Regionalna. To typowy góralski lokal, w którym można zasmakować regionalnych potraw, wspaniałych oscypków, a także wypić góralską herbatę. Karczma Regionalna oferuje salę weselną z pięknym widokiem na Tatry oraz klimatyczną dekorację, która idealnie wpisuje się w góralski klimat. Dodatkowo personel karczmy jest bardzo profesjonalny i pomocny, co pozwala zorganizować wesele bez stresu.

Innym ciekawym miejscem na zorganizowanie wesela jest Willa Widokowa. To piękny obiekt położony na zboczu Gubałówki, z którego rozpościera się wspaniały widok na Tatry. Willa Widokowa oferuje elegancką salę weselną, która pomieści nawet 200 osób, a także piękny ogród z altaną, gdzie można zorganizować plenerową ceremonię.

Czy warto robić wesele w zakopiańskim hotelu?

Zakopane jest miastem, które posiada bardzo szeroką ofertę, jeśli chodzi o wybór najlepszego hotelu. Przede wszystkim atrakcyjne ceny, a także lokalizacja są dwoma czynnikami, na które młode pary zawsze zwracają uwagę przy wyborze miejsce na wesele. Organizując wesele w hotelu nie musimy martwić się o wiele kwestii. Przede wszystkim jedną z nich jest zapewniony nocleg w miejscu zabawy. W każdym momencie goście mogą udać się do swoich pokoi w celu odpoczynku czy odświeżenia makijażu. Mogą również swobodnie się przebierać czy korzystać z prywatnych łazienek.

Hotelowa restauracja jest przygotowana na przyjęcie wielu gości również ze względu na smaczne potrawy. Menu jest zwykle bardzo bogate, a także często dostosowywane do gości. Na Podhalu naprawdę trudno jest się rozczarować, jeśli chodzi o góralskie smaki. Nie brakuje tam również kuchni z całego świata, a także domowych czy polskich specjałów. Na stronie https://www.hotelaries.pl/ można znaleźć ciekawą ofertę dotyczącą organizacji wesel. Jest to również jedno z miejsc, które może pochwalić się bogatą tradycją, a także pysznymi potrawami. Dzięki temu możemy mieć pewność, że każdy z zaproszonych gości będzie czuł się swobodnie, a także dobrze się zabawi i przy okazji zje.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły