Jakie perfumy kupić swojej kobiecie na walentynki?

Spis treści

Pewnie wiele razy zastanawialiście się co kupić swojej kobiecie na prezent. Może jakąś biżuterię, kwiaty albo perfumy. Rozmyślaliście i zawsze nasuwało się pewne ale.. „Jak jej się zapach nie spodoba albo uzna, że to głupi pomysł. W sumie ja nie wiem przecież, jakich perfum ona używa, nie trafię z zapachem i pomyśli, że nic o niej tak naprawdę nie wiem.”

A no właśnie drodzy Panowie, znacie swoje kobiety czy nie? Jasne, że znacie i właśnie na tej podstawie pokażę Wam, jak łatwo dobrać perfumy do Waszych ukochanych dam. Może tym razem się uda i traficie z wyborem. Kto wie? Sprawdźmy zatem.

1. Określ jakie cechy charakteru dominują u Twojej kobiety.

Tak, tak to jest właśnie ten etap na których dowiecie się, czy znacie swoje kobiety. Wypiszę kilka cech charakteru, a Wy zastanówcie się, czy któreś pasują do Waszych dziewczyn.

Jakie perfumy kupić swojej kobiecie na walentynki? Business Empire
(fot. pixabay)
 • wrażliwa (często płacze i jest jej przykro, gdy słyszy smutne słowa kierowane do niej),
 • spontaniczna (szybko zmienia decyzje np. o 12.00 idziemy do kina..godzina 11.58 nie idziemy do kina, chodźmy do teatru),
 • delikatna (łatwo można ją zranić np. nieodpowiednimi słowami),
 • energiczna (lubi być w ciągłym ruchu),
 • spokojna i ciepła (ceni sobie harmonię, rodzina jest dla niej bardzo ważna),
 • uwodzicielska (lubi uwodzić makijażem, ubiorem),
 • rozsądna (zanim podejmie jakąś decyzje, najpierw musi ją przemyśleć),
 • pewna siebie (ma własne zdanie, często stawia na swoim, osiąga postawione sobie cele).

2. Jakim typem osobowości jest Twoja partnerka?

Znając cechy charakteru swoich wybranek, będziecie mogli określić jakimi typami osobowości one są i dzięki temu wybierzecie dla nich odpowiedni zapach.

Jakie perfumy kupić swojej kobiecie na walentynki? Business Empire
(fot. pixabay)

ROMANTYCZKA (wrażliwa, delikatna)

Uwielbia w wolnych chwilach troszkę pomarzyć, dlatego często w tym czasie nie reaguje na Twoje gadanie i zachcianki. Uwielbia wiosnę, bo wtedy może zorganizować Ci pyszny piknik na łonie natury lub zaproponować spacer przy zachodzącym wśród drzew słońcu. Kocha się do Ciebie przytulać tak, że czasem masz wrażenie, że przykleiła się już do Ciebie na amen. Całuje Cię bez przerwy, aż nie masz czasu odetchnąć, a kiedy już przestaje, szukasz najbliżej chusteczki, żeby wytrzeć swoją twarz, bo jest mokra od jej pocałunków.

UWODZICIELKA (pewna siebie, uwodzicielska)

Ten jej uwodzicielski styl i kuszące spojrzenie … Ma swój temperament, prawda? Kiedy masz umyć naczynia, to masz to zrobić. Zawsze musi postawić na swoim, wie czego chce od życia i to samo oczekuje od swojego partnera, zgadza się? Lubi kiedy wszystko idzie po jej myśli. Jest zdeterminowana w osiągnięciu swojego celu i nie boi się wyzwań, oczekuje od Ciebie wsparcia i kiedy go nie ma, często mówi: „W ogóle mnie nie rozumiesz „.

AKTYWNA (energiczna, spontaniczna)

Nie ważna jest pora roku, ważny jest sport. Ile razy chciała żebyście poszli razem na basen, siłownię albo pobiegać? Wybierając miejsce wakacji, szuka najbliższych miejsc do zwiedzania oraz atrakcji, jakie oferuje hotel np. nurkowanie, lot balonem, czy skok na spadochronie. Spędzając z nią czas, nawet przez chwilę nie pomyślisz o odpoczynku, choć czasem najchętniej byś sobie usiadł i obejrzał jakiś film czy pogapił się w sufit, lecz z nią jest to niemożliwe.

OPANOWANA (spokojna i ciepła, rozsądna)

Ona to ma nerwy ze stali. Kierowca wjechał Ci w samochód, rozwalając zderzak, a ona Ci mówi, że nic się nie stało. W dodatku bez przerwy Cię uspokaja i tłumaczy, że krzykiem tylko pogarszasz sprawę, twierdząc, że należy do tego podejść z rozsądkiem. Z rozsądkiem? W takiej chwili? Co ona sobie myśli? Cóż za kobieta … – powtarzasz sobie. Kobieta lubiąca domowe zacisze i ciepło. Dlatego wchodząc do domu, czujesz się w nim tak dobrze, że nie chcesz z niego wychodzić, prawda?

3. Wybierz odpowiedni zapach dla ukochanej

Jeśli już wiesz, jakim typem kobiety jest Twoja partnerka, teraz masz szansę dobrać jej odpowiednie perfumy, które powinny się jej spodobać. Podam Ci nawet kilka przykładów perfum, abyś miał jeszcze łatwiej.

ROMANTYCZKA (kwiatowo-owocowa)

 • Marc Jacobs – Daisy (259,00zł/50ml)
 • Ralph Lauren – Romance (249,00zł/30ml)
 • Prestige 136 od firmy Lou Pre (49,90zł/50ml)
Jakie perfumy kupić swojej kobiecie na walentynki?
(fot. Lou Pre) Prestige 136

UWODZICIELKA (orientalno-kwiatowa)

 • Dior – Addict (369,00zł/50ml)
 • Kenzo – Flower (259,00zł/30ml)
 • Prestige 141 – Lou Pre (89,80zł/75ml)
Jakie perfumy kupić swojej kobiecie na walentynki?
(fot. Lou Pre) Prestige 141

AKTYWNA (cytrusowo-kwiatowa)

 • DKNY Be Delicious – Green Apple (269,00zł/50ml)
 • Elizabeth Arden – Sunflowers (49,00zł/50ml)
 • Prestige 137 – Lou Pre (65,90zł/75ml)
Jakie perfumy kupić swojej kobiecie na walentynki?
(fot. Lou Pre) Prestige 137

OPANOWANA (szyprowo-kwiatowa)

 • Gucci – Rush 2 (179,99zł/50ml)
 • Prestige 149 – Lou Pre (98,90zł/75ml)
Jakie perfumy kupić swojej kobiecie na walentynki?
(fot. Lou Pre) Prestige 149

Pamiętaj: W drogerii wybierając perfumy kieruj się nutami (np. kwiatowo-owocowa) odpowiadającymi osobowości Twojej partnerki. Mam nadzieję, że teraz nie będziesz miał problemów z doborem perfum dla ukochanej. Powodzenia 🙂

Jeśli spodobały Ci się propozycje od firmy Lou Pre i chciałbyś je nabyć lub dowiedzieć się więcej o trwałości i jakości perfum, to napisz do nas na e-mail: [email protected]

 

Redakcja

Powiązane artykuły