Marmurowe posadzki, które przez lata posłużą naszym domom

Spis treści

Marmur od zawsze kojarzył mi się z wystawnymi holami czy salami bankietowymi, które mogliśmy oglądać w filmach. Nic dziwnego, że zamarzył mi się własny kawałek luksusu w nowym domu. Mąż odwodził mnie od tego pomysłu, ponieważ jak to mężczyzna bał się o trudne sposoby pielęgnacji marmuru, które są potrzebne aby utrzymać kamień w nienaruszonym stanie.

Dodatkowo, marmurowe posadzki i nasz labrador, który uwielbia zostawiać ślady swoich łap dosłownie wszędzie, nie zachęcała nawet mnie do wykorzystania surowca w naszym domostwie. Opinie przeczytane w Internecie również pozostawiały niesmak, ponieważ można było czytać najczęściej o wadach kamiennych posadzek, a coraz rzadziej o luksusie z którym tak bardzo mi się kojarzyły.

Jednak gdy przeczytałam, że każda marmurowa powierzchnia wymaga przede wszystkim dobrej jakości impregnatu oraz pielęgnacji z pomocą odpowiednich środków odżyła moja nadzieja na kawałek Hollywoodu w moim domu. Trafiłam więc na stronę https://www.e-akemi.com, która jest stroną niemieckiej firmy AKEMI, produkującej preparaty do pielęgnacji, impregnacji oraz czyszczenia powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego i sztucznego.

Po namówieniu męża na remont naszego przedsionka oraz wybraniu odpowiedniego kamienia, nie czekało mnie nic innego jak złożenie zamówienia w sklepie internetowym firmy. Do mojej listy zakupów trafił preparat do impregnacji, ponieważ to jest podstawą w celu zachowania świetności marmuru, środek do jego pielęgnacji oraz czyszczenia wszelkich zabrudzeń, które mogły się na nim pojawić. Wśród bogatego asortymentu, który proponuje firma AKEMI każdy znajdzie coś odpowiedniego do powierzchni, którą posiada lub chciałby posiąść.

Z ofertą można się zapoznać na stronie internetowej, która znajduje się pod adresem: https://www.e-akemi.com/impregnaty-do-kamienia-c-1.html. Moje zakupy już po kilku dniach trafiły do moich rąk i czekały na pierwsze użycie. Gdy firma remontowa spełniła swoją role, a impregnacja, choć trudna, skończyła się sukcesem nie pozostało mi nic innego jak podziwianie moich wymarzonych czterech kątów z marmurami w roli głównej. Zaufałam firmie AKEMI, ponieważ jest to przede wszystkim solidna firma z doświadczeniem w branży.

Marka ta to lider na rynku preparatów chemicznych wykorzystywanych do utrzymania powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego lub sztucznego w stanie perfekcyjnym. Od ponad osiemdziesięciu lat zajmuje się ona produkcją środków czyszczących czy impregnujących, które są stale ulepszane i dostosowywane do potrzeb rynku międzynarodowego. Ja wybrałam moje preparaty i nie zamieniłabym ich na żadne inne.

Z ręką na sercu, mogę z czystym sumieniem zarekomendować usługi świadczone przez impregnaty do kamieni marki Akemi. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, służymy pomocą i fachową radą.


Materiał zewnętrzny

Redakcja

Powiązane artykuły