Nauka angielskiego z nativem – Najistotniejsze zalety

nauka jezyka

Spis treści

O lekcjach z native’ami wspomina się obecnie dużo. Zajęcia prowadzone przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym są szczególnie popularne. Konwersacje z angielskim native speakerem, pod okiem komunikatywnego dydaktyka, może dostarczyć uczniom nadzwyczajne korzyści. Oto najpopularniejsze benefity zajęć języka angielskiego z native speakerem 

Język angielski z native speakerem to kontakt z autentycznym angielskim

Im bardziej żywy jest język, z jakim masz styczność, tym błyskawiczniej zrealizujesz swój plan.  Angielski z native speakerem to forma edukacji, w której prowokujesz realną sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym sprawdzać błędy.

Angielski z nativem to precyzyjna akcent

W dzisiejszych czasach ciężko orzec, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już ponad paręset. Jeśli oszałamia Cię akcent Amerykanów, poszukaj native’a z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim celem jest szlifowanie brytyjskiej wymowy, zwróć uwagę na native speakerów wywodzących się z UK.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Kiedy zajęcia językowe prowadzi lektor z polski, pokusa zwracania się do niego w ojczystym języku jest częsta. Język angielski z nativem jest wyzwaniem i motywacją, która szybko daje wspaniałe wyniki. Właściwy native ma wiedzę, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Z nativem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się angielskiego przez lekcje z nativem (np. w czasie kursu angielskiego online w TalkBack – https://talkback.pl) ciągle szlifujesz swój język. Konwersując z native speakerem ćwiczysz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Native poszerza Twoje horyzonty

Zajęcia o Twoich pasjach i zainteresowaniach mogą być zdecydowanie krótszą, a także bardziej przyjemną drogą do językowego rozwoju. Dodatkowo nauka języka angielskiego robi się bez porównania prostsza, gdy poznasz, że Twój lektor jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych pasji.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły