Planner do pobrania na marzec

Spis treści

Przed nami kolejny miesiąc – marzec! Mamy dla Was kolejny planner do pobrania oraz wydrukowania, dzięki któremu zaplanujecie 31 dni i zanotujecie ważne sprawy do zrobienia.

Jak wygląda nowy planner?

Tak jak w zeszłym miesiącu, zaprojektowaliśmy 3 wersje kolorystyczne: miętowy, różowy i szary. Planner możecie pobrać z naszej strony, jest przygotowany w formacie A4 i w łatwy sposób można go powiesić w widocznym miejscu, np. na lodówce lub ściance regału. W jaki sposób? Do tego można użyć magnesu, taśm dwustronnych lub specjalnych gum, które nie pozostawiają śladu po ściągnięciu kartki. Przy drukowaniu plannera najlepiej ustawić drukarkę tak, aby była najlepsza jakość.

W plannerze znajduje się wolne miejsce przy każdym dniu miesiąca, które można indywidualnie uzupełnić. Kalendarz zajmuje całą kartkę A4, zatem jest sporo miejsca do uzupełnienia. Oprócz tego znajdują się także dwa pola na samym dole: „Do zrobienia w tym miesiącu” oraz „Ważne w tym miesiącu”. Tam można zanotować istotne sprawy, które czekają nas w marcu, o których łatwo zapomnieć w codziennym pośpiechu.

Planner do pobrania na marzec Business Empire

Jak zaplanować czas w marcu?

Planner może ułatwić organizację czasu w pracy czy w domu. Powieszony w widocznym na nas miejscu może zastąpić kilka luźnych kartek, które łatwo zgubić w biurze lub pokoju. Zapisanie ważnych rzeczy, które czekają na nas w marcu na plannerze, pomoże w przypomnieniu sobie o nich. Dlatego ważne jest, aby planner znajdował się w widocznym dla nas miejscu.

W marcu czekają nas wyjątkowe święta – Dzień Kobiet oraz Wielkanoc. To drugie wymaga planowania szczególnie wśród tych, którzy pracują lub są zajęci w ciągu tygodnia, a organizują spotkania rodzinne w świąteczną niedzielę lub świąteczny poniedziałek.

Planner do pobrania na marzec

Pliki możecie pobrać po kliknięciu w wybrany kolor.

Miętowy

Różowy

Szary

Redakcja

Powiązane artykuły