Ramy OWZ – najlepszy sposób na ekspozycję materiałów drukowanych

reklama

Spis treści

Prezentacja materiałów graficznych, druków firmowych i ogłoszeń powinna być efektowna, by wzbudzać zainteresowanie wśród odbiorców oraz praktyczna – dla komfortu osób, które z kolei dbają o jej przygotowanie. W tworzeniu przyciągającej uwagę i niezawodnej ekspozycji pomagają ramy OWZ. Co warto o nich wiedzieć? Czy jest to dobry wybór dla każdej firmy?

Czym są ramy OWZ i jakie są zalety tych rozwiązań

Sprawdzają się we wnętrzu budynków i na zewnątrz. Należą do popularnych rozwiązań i są chętnie wybierane przez właścicieli firm o różnej wielkości. Oferują użytkownikom wiele zalet i spełniają różnorodne potrzeby. Ramy OWZ to rodzaj sprzętu prezentacyjnego, który może być wykorzystywany samodzielnie albo w połączeniu z innymi ekspozytorami. Do wykonania tych ram stosowane są profile OWZ, czyli Otwórz, Włóż i Zamknij. Umożliwiają one wygodną i szybką wymianę materiałów graficznych. Produkuje się je z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na ich trwałość oraz estetyczny, nowoczesny wygląd. Dostępne są profile o różnych szerokościach do wyboru. Można zdecydować się także na wybór ram z zaokrąglonymi albo ostrymi narożnikami.

Szczególnie gdy wydruki prezentuje się poza budynkiem, są one narażone na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Aby plakaty i grafiki nie traciły swych walorów w wyniku ekspozycji na słońce, ramy są wyposażone w dodatkową folię antyrefleksyjną z filtrem UV. Zabezpiecza przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, chroniąc kolory przed wyblaknięciem. Do najpopularniejszych odcieni ram należą szarości, ale dostępne są również inne kolory, które można dostosowywać do aranżacji wnętrz lub palety zastosowanej na materiale graficznym. Czy te ramy mogą być stosowane wyłącznie w firmach? Są świetnym wyborem dla każdej z nich, jednak równie doskonale sprawdzą się w restauracjach, hotelach, muzeach, kinach i w placówkach oświatowych.

Nowoczesne systemy wystawiennicze z oferty sklepu online

Z wykorzystaniem ram stworzyć można niezawodne i efektowne systemy wystawiennicze, które pozwolą przyciągnąć i zatrzymać uwagę odbiorców. By jednak mieć pewność, że będą one działać skutecznie w różnych sytuacjach biznesowych, warto zdecydować się na pewne i sprawdzone rozwiązania. Znajdziesz je w sklepie internetowym topexpo.pl oferującym duży wybór nowoczesnych i funkcjonalnych systemów prezentacji wizualnej. Oferowane produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, z dbałością o detale wykończenia. Można łatwo i wygodnie zamówić wariant z plakatem lub samą ramę zatrzaskową bez wydruku. Towary są obejmowane okresem gwarancyjnym.

Warto teraz odwiedzić sklep internetowy i zapoznać się z asortymentem. Jeśli potrzebna jest pomoc w wyborze rozwiązań spełniających bieżące oczekiwania, można skontaktować się z obsługą i poprosić ją o wsparcie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz łączącej się z nim wiedzy pracownicy sklepu zaproponują produkt dostosowany do potrzeb. Na stronie sklepu znajdują się również odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania oraz dział ze wskazówkami dotyczącymi ekspozytorów reklamowych. Mogą okazać się cenne nie tylko dla osób, które po raz pierwszy stoją przed wyzwaniem stworzenia systemu do prezentacji – pozwolą uporządkować wiedzę także tym, którzy na co dzień korzystają z takich produktów.

redakcja serwisu

Powiązane artykuły