Sharp KC-A60EUW – oczyszcza, jonizuje i nawilża powietrze

oczyszczacz

Spis treści

Sharp japoński producent elektroniki użytkowej, znany głównie z produkcji telewizorów, okazał się jednym z najlepszych producentów, wypuszczających na rynek własne oczyszczacze powietrza.

Dlaczego oczyszczacze powietrza marki Sharp są tak popularne i na jaki model warto postawić?

Oczyszczacz powietrza japońskiego producenta, dlaczego nie zamienisz go na inny?

Oczyszczacze powietrza marki Sharp cieszą się już od kilku lat dość dużą popularnością na rynku polskim. Czym ta popularność jest spowodowana? Przede wszystkim tym, że produkty Sharp do filtracji powietrza są naprawdę skuteczne i dają potwierdzone efekty. Sharp nie rozmienia się na drobne, nie tworzy bardzo podstawowych modeli, które w zasadzie ze skutecznym oczyszczaniem nie mają za wiele związku. Oczyszczacz powietrza, który ma być skutecznym, a przecież o to nam najbardziej chodzi, powinien posiadać złożony system filtracji, oraz zostać wyposażony w skuteczny filtr HEPA, jonizator, filtr węglowy i wstępny. Większość modeli japońskiego producenta właśnie tak wygląda.

W zależności od naszych potrzeb, czy kwestii finansowych, możemy wybrać model o większych parametrach, model z nawilżaczem czy model bez takiej funkcji, pamiętając przy tym, że oczyszczacz powietrza powinno dobierać się pod kątem konkretnego pomieszczenia, w którym zamierzamy umieścić urządzenie.

Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW- najlepszy w swojej kategorii cenowej

Oczyszczacz powietrza to dobra inwestycja w nasze zdrowie i samopoczucie, jednak nie jest to sprzęt należący do najtańszych. Szukając skutecznego oczyszczacza do pomieszczenia nie przekraczającego 48m2, warto przyjrzeć się bliżej modelowi KC-A60EUW, który charakteryzują dobre parametry oraz przystępna cena.

Jaki jest Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW?

  • Skuteczny w oczyszczaniu dzięki 5-etapowej filtracji. We wnętrzu oczyszczacza Sharp KC-A60EUW znajdziemy filtr wstępny, filtr HEPA, filtr węglowy, jonizator oraz filtr nawilżacza.

  • Skuteczny w nawilżaniu- ten model posiada również funkcję nawilżania powietrza, a zbiornik jest na tyle duży, że nie będziemy musieli go stale napełniać.

  • Niezwykle cichy- oczyszczacz Sharp KC-A60EUW pracuje na tyle cicho, że z powodzeniem możemy ,umieścić go w sypiali czy pokoju dziecięcym, z gwarancją spokojnego snu, nawet podczas stałej pracy urządzenia.

  • Skuteczny i bezpieczny- urządzenie jest niezwykle skuteczne, a przy tym całkowicie bezpieczne, co potwierdza certyfikat PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

  • Praktycznie bezobsługowy- dzięki wbudowanym czujnikom oczyszczacz Sharp KC-A60EUW jest w stanie samodzielnie dostosować pracę do panujących warunków, co sprawia, że poza jego włączeniem i wybraniem odpowiedniego trybu nie musimy robić nic więcej.

  • Wydajny- producent określa, że oczyszczacz powietrza może pracować bez konieczności wymiany filtra przez nawet 10 lat.

Wielofunkcyjny oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji oraz nawilżania to wybór niemal idealny. Doskonale sprawdzi się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i biurach, czy gabinetach lekarskich. Usuwając nie tylko zanieczyszczenia ale również wirusy i bakterie.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

redakcja serwisu

Powiązane artykuły