Styl i wizaż idą w Złotych Tarasach w parze

Spis treści

Złote Tarasy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując innowacyjną usługę, która ułatwi im robienie zakupów, pomoże zapełnić szafę najnowszymi modowymi kąskami oraz skusi chętnych do skorzystania z porad profesjonalnego wizażysty.

Zakupy ze stylistą, bo o tej usłudze mowa, to kontynuacja zeszłorocznego projektu, poszerzona o bezpłatną konsultację profesjonalnego wizażysty, w zakresie pielęgnacji cery oraz makijażu. Projekt Styliści i Wizażysta w nowej odsłonie wystartował na początku stycznia, a już cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konsultacje są całkowicie bezpłatne. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, jest zapisanie się na zakupy, w terminie podanym w kalendarzu umieszczonym na stronie centrum, w dedykowanej zakładce Styliści i Wizażysta. Klienci otrzymują kompleksową opiekę profesjonalistów, posiadających ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu mody, stylu oraz sztuki przygotowania profesjonalnego makijażu. Podczas dwugodzinnego spotkania robiący zakupy w Złotych Tarasach dostają praktyczną pomoc – w tym analizę sylwetki oraz analizę kolorystyczną – propozycję stylizacji dopasowanych do swoich potrzeb, trybu pracy, bądź upodobań. A wszystko to zgodnie z obowiązującymi trendami.

Usługa powstała z myślą zarówno o klientach indywidualnych śledzących nowinki pojawiające się na wybiegach, jak również o klientach szeroko pojętego świata biznesu, dla których największą wartością jest czas.

Oferując usługę zakupów ze stylistą bądź wizażystą, Centrum Handlowe Złote Tarasy wspiera rozwój osobisty swoich klientów. Jak twierdzi jedna ze stylistek, Marta Pożarlik – Pani od wizerunku: „Odpowiednio dobrane ubranie doda Ci pewności siebie oraz odwagi.”


Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie www.zlotetarasy.pl w zakładce Styliści i Wizażysta.

Redakcja

Powiązane artykuły