Burger King otwiera drive thru w Gdańsku

Burger King otwiera drive thru w Gdańsku

Spis treści

Burger King otwiera drive thru w Gdańsku

7 czerwca Burger King otworzy pierwszą restaurację drive thru w Gdańsku. Będzie to jednocześnie pierwszy lokal „przy trasie” funkcjonujący pod szyldem spółki Burger King Polska S.A. Z okazji otwarcia 100 pierwszych klientów otrzyma bezpłatnie burgery Whopper Jr.

Nowa restauracja otwarta zostanie w Gdańsku przy ul. Jana Pałubickiego 10, obok stacji Shell. Będzie to wolnostojący lokal z 68 miejscami siedzącymi i okienkiem dla zmotoryzowanych. W restauracji znajdzie się też specjalny plac zabaw dla całych rodzin. Przestrzeń tę wyposażono w stoły do gier interaktywnych oraz system wyświetlający na podłodze oraz ścianie lokalu gry i animacje angażujące do zabaw ruchowych. Ponadto restauracja o powierzchni blisko 400 m2 wyróżnia się nowoczesnym wystrojem, opracowanym zgodnie z najnowszą koncepcją projektową marki, tzw. prime image. Z okazji otwarcia, które odbędzie się 7 czerwca o godz. 11:00, 100 pierwszych klientów otrzyma darmowe burgery Whopper Jr. Dodatkowo do zestawów Bacon & Cheese Whopper dołączane będą zniżki na paliwo na stacjach Shell.

Spółka Burger King Polska S.A. powstała pod koniec 2014 roku, a jej celem jest zdynamizowanie rozwoju sieci franczyzowej – prowadzonej do tej pory przez Amrest i Autogrill – poprzez współpracę z indywidualnymi przedsiębiorcami i rodzinnymi firmami. Burger King Polska S.A. stawia też na tworzenie własnej struktury operacyjnej i ekspansję organiczną marki, czyli rozbudowę sieci własnych restauracji. Lokale typu drive thru stanowią ważny element strategii rozwoju i otwierane będą w dwóch typach lokalizacji: obsługujących ruch tranzytowy, przy stacjach paliw oraz miejskich, w tym np. na parkingach centrów handlowych.

Obecnie w Polsce Burger King ma 44 restauracje, zlokalizowane w 22 miejscowościach, głównie w dużych aglomeracjach lub przy węzłach autostradowych. Restauracja przy stacji Shell w Gdańsku jest ósmą, którą Burger King Polska S.A. otworzył pod własnym szyldem i pierwszą w tym formacie.

Polecamy również:
>> Burger King otwiera flagową restaurację w Warszawie

>> Polacy doceniają smak whisky. Jesteśmy w pierwszej 20. największych importerów szkockiego trunku

Burger King otwiera drive thru w Gdańsku

Redakcja

Powiązane artykuły