Jak poderwać dziewczynę – poradnik

Jak poderwać dziewczynę - poradnik

Spis treści

Istnieją szkoły uwodzenia i podrywania, które zarabiają krocie na szkoleniach z tego tematu. Pytanie tylko jaka jest ich skuteczność? Zakładam, że samo pójście w odpowiednie miejsce i postawienie propozycji typu: „podobasz mi się, prześpisz się ze mną?” będzie bardziej skuteczne od całej otoczki szkoleniowej z „uwodzenia„. Zatem jak poderwać dziewczynę?

Artykuł napisał Adam Filipczuk, psycholog specjalizujący się w relacjach damsko-męskich.

Jak poderwać dziewczynę – poradnik

Po co więc te szkoły? Według mnie, jest to zwykłe oszustwo i ściąganie pieniędzy z klientów, lub mężczyzn nie radzących sobie z relacjami do kobiet. Podrywanie kobiety niestety nie polega na technicznym podejściu do niej, oraz pewności siebie, która ma rzekomo zafascynować Tobą kobietę.

Zapomina się o fakcie, że mózgi kobiet i mężczyzn już z góry wiedzą, kto może być naszym partnerem i reagują odpowiednio na konkretną osobę. W momencie kiedy pojawi się mężczyzna na oczach kobiety, automatycznie jest porównywany z obrazem w głowie. Jeśli pasuje do modelu, który podświadomie jesteśmy w stanie zaakceptować, zaczynają się uruchamiać procesy hormonalne, mające za zadanie wprawić nas w stan euforii na widok potencjalnego partnera. Dlatego czy tego chcesz czy nie, to kobieta wybiera swojego partnera.

Są za to pewne czynniki, które ułatwiają nam wybór partnerki. Nasza osobowość jest w pewien sposób ukształtowana, tak samo jak charakter i geny które posiadamy. Kształtuje nas środowisko w którym przebywamy i nasze przeżycia związane z rodzicami oraz otoczeniem. Utrwalają się pewne przekonania zachowań naszych rodziców, które przenosimy na swoich partnerów. Według nich też możemy wybierać partnera i tak właśnie najczęściej jest. Dlatego przyjrzyj się swoim rodzicom zanim zaczniesz kogoś szukać.

Jak poderwać dziewczynę - poradnik
fot. pixabay.com

Dlatego też, żeby mieć pewność wyboru odpowiedniej partnerki, która mogłaby się w nas zakochać, należałoby pozostać sobą. Zawsze do poszukiwania partnera jak i pracy dodaję, że mężczyzna powinien posiadać swoją pasję. A przynajmniej być jej świadomym.

Dlatego tak uważam, ponieważ kobiety są naturalnymi strażnikami naszych sukcesów, chociaż o tym nie są świadome. Człowiek nie zawsze żyje w zgodzie z samym sobą. Najlepiej to widać podczas zmiany statusu związku, kiedy dochodzą obowiązki i zaczyna brakować czasu na pielęgnację relacji z kobietą. Wtedy dochodzi do głowy zdrowy rozsądek, a tak naprawdę wszystko to, co nam wpoili rodzice i bliscy.

Teraz jeśli masz swoją pasję, jesteś w stanie oczarować dziewczynę, która w Tobie to pokocha. Wbrew pozorom dziewczyny kochają Ciebie takim jakim jesteś, ale warunkiem jest to, że wiesz co robisz i dokąd zmierzasz. Jeśli zamierzasz poderwać kobietę pomijając relację z nią, zapomnij o długotrwałym związku. To się nie uda. Potrzeba jest taka, żebyś dał się poznać jako mężczyzna działający. Jako ktoś, kto robi to, co słuszne. Pamiętaj także o tym, żeby dać się jej poznać. Sprzedaj jej swoje marzenia. Pokaż jaki masz charakter, jak reagujesz na różne sytuacje, zabieraj kobietę w miejsca, które Tobie się podobają, które uważasz za piękne i chciałbyś, żeby Ci towarzyszyła.

>> Sprawdź również dział mężczyzna

Często spotykam się z tym, że kobiety wybierają takie miejsca i co robić na spotkaniu. Niestety takie bierne podejście przyczynia się do spojrzenia na Ciebie jako przyjaciela. Tego raczej byś chyba nie chciał prawda? Jak poderwać dziewczynę – poradnik

Słyszałem też o tym, żeby wybadać co kobieta lubi i tam ją zabierać, czy tworzyć wydarzenia pod dyktando tego, co ona lubi. Osobiście odmieniłbym ten sposób myślenia z prostego powodu. Kiedy przyjdzie do dłuższego związku, ona nie musi być zafascynowana tym, co robisz. Dlatego nie udawaj kogoś kim nie jesteś, po to żeby się przypodobać kobiecie. To trochę jak podlizywanie się, żeby zmniejszyć swój ból.

Jak poderwać dziewczynę - poradnik
fot. pixabay.com

Kiedy jesteś sobą w działaniu i robisz to, co kochasz, zapraszasz kobietę do swojego życia. Tak naprawdę zapraszasz ją do Twojej przygody. Zapraszasz ją do tego, żeby zrobiła coś ważnego w Twoim życiu. Kobiety także lubią uwodzić. Robią to w sposób ratujący mężczyznę w trudnej sytuacji, gdy skończyło mu się paliwo do działania. Jest to idealny moment, żeby zacieśnić relacje z nią.

Nazwałbym to pewnego rodzaju grą w miłość. Ty w oczach kobiety stajesz się męski, a jednocześnie widzisz jej piękno, które tak samo jak Ty, ale w inny sposób, staje się niebezpieczne. Współgranie ze sobą tych dwóch elementów daje pełną satysfakcję ze związku i buduje go na długie lata. Jak poderwać dziewczynę – poradnik

Należy pamiętać również o tym, żeby nie przestawać pracować nad sobą. Jeśli to zrobisz i nie będziesz już działał, stracisz w oczach kobiety. To właśnie mężczyźni, którzy nie mają swojej życiowej misji, pasji do działania, są traktowani jak przyjaciele. Twoja misja życiowa musi się zgadzać z tym, co uwielbia w Tobie kobieta.

Żadna szkoła uwodzenia i podrywania Ci tego nie powie. Nie powie Ci też tego, że wystarczy pójść w odpowiednie miejsce, gdzie znajdziesz wygłodniałe jednostki i powiesz prosto z mostu o co Ci chodzi. To tylko strata czasu na podchody. W podchody można się bawić na obozach harcerskich. Tutaj to tylko strata czasu i energii. Mało tego, podkopie Ci pewność siebie. Jak poderwać dziewczynę – poradnik

Zaczepmy jeszcze temat pewności siebie. Otóż, pewność siebie zawsze leży na gruncie tego, że wiesz do czego jesteś stworzony. Wiesz dokąd zmierzasz i co będziesz robił. Wiesz co w Twoim życiu się liczy i co kochasz. Jeśli to masz, to pewność siebie do Ciebie wróci sama. Bo będąc dzieckiem, na pewno ją miałeś.

Jeśli jednak byś chciał odzyskać pewność siebie to zapraszamy tutaj.

Zapraszamy na stronę autora tekstu.

Redakcja

Powiązane artykuły