Jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?

sport top

Spis treści

U bukmachera można obecnie obstawiać niemal wszystko od wydarzeń sportowych po wydarzenia polityczne lub społeczne. Miliony ludzi na całym świecie obstawia u bukmacherów, gdzie sięgają po darmowy bonus betclic, ale tylko niektórzy wygrywają regularnie. Aby obstawianie nie było tylko zabawą, ale przynosiło zyski, trzeba mieć do grania u bukmachera odpowiednie podejście.

Nie próbuj się odegrać

To najczęściej popełniany błąd, zwłaszcza początkujących lub niedoświadczonych graczy. Postawiłeś na kilka meczów, ale kupon zepsuł Ci jeden mecz. To nic, zaraz postawię następny zakład i się odegram. I następny, i następny… Tak to nie działa. Jeśli chcesz mieć zyski z gry u bukmachera, musisz powściągnąć emocje i zachować zimną krew. Nie działaj pod wpływem impulsu. Przegrałeś? Trudno, przecież czasem się to zdarza. Ważne, aby wygrane były częściej niż porażki, a w tym czas nie gra roli.

Starannie dobieraj zakłady

Tak zwane pewniaki już nie raz pozbawiły fortuny niedoświadczonych graczy. Z drugiej strony kursy powyżej 6.0 nie są takie proste do wytypowania, chociaż nader często zdarza się, że takie kursy „wchodzą”. Nie przesadzaj również z ilością zakładów na kuponie. Każdy kolejny zakład zwiększa ryzyko porażki. Lepiej obstawić parę wydarzeń za nieco wyższą stawkę co znacznie zwiększy prawdopodobieństwo wygranej.

Wiedza i analiza to klucz do sukcesu

Te dwa czynniki są niesamowicie pomocne w zakładach bukmacherskich. Przykładów jest multum. Ile razy znana drużyna przegrywała mecze z teoretycznie mniej wymagającym rywalem? Stało się tak dlatego, że np. pierwszy skład odpoczywał przed ważnym meczem pucharowym i zagrały rezerwy. Kontuzje i pauzowanie za kartki kluczowych graczy to także elementy, które mają ogromny wpływ na formę drużyny. Warto śledzić newsy o piłkarzach, trenerach i innych sportowcach. Przykładem może być to, jak tenisistka Caroline Woźniacki rozstała się z chłopakiem, a w turnieju, który miał miejsce tuż po tym wydarzeniu odpadła niemal na samym początku.

Przed meczem warto też przeanalizować jak drużyna, której zwycięstwo chcemy obstawić, radziła sobie w przeszłości z tym rywalem. Warto też zobaczyć mecze na żywo tej drużyny. Często jest tak, że jakaś silna drużyna ma jednego albo dwóch rywali, z którymi gra jej się bardzo ciężko mimo dużej przewagi „na papierze”. To czy mecz jest na wyjeździe, czy na własnym stadionie tez ma duży wpływ na postawę zawodników.

Aby zostać ekspertem i móc czerpać zyski z zakładów bukmacherskich trzeba przeanalizować wydarzenia przed postawieniem zakładu. Historia pojedynków, składy i morale drużyny lub zawodnika, a także wydarzenia w życiu prywatnym, które mogą odbić się na formie sportowców to czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę w analizie. Najważniejsze przede wszystkim, aby nie grac pod wpływem emocji, bo to prosta droga do przegranej.

Redakcja

Powiązane artykuły