Planner do pobrania na kwiecień

Już drugi dzień kwietnia, więc czas na kolejną odsłonę plannera. Specjalnie zaprojektowany przez nas kalendarz na ten miesiąc ułatwi organizację zarówno w pracy, jak i w domu. Wystarczy powiesić lub przyczepić go w widocznym miejscu i korzystać z planowania i organizowania czasu.

Jak ułatwić sobie organizację?

Zamiast luźnych kartek w kalendarzu albo zapisywania czegoś i przypinania np. do lodówki, można wykorzystać do tego specjalnie przygotowany przez nas planner. Wystarczy pobrać wybraną wersję kolorystyczną, wydrukować ją na swojej drukarce i powiesić sobie w widocznym miejscu w biurze, pokoju lub kuchni. Przy każdym dniu miesiąca jest wolne pole do wypełnienia w indywidualnym zakresie. Możesz tam zapisać to, co masz do wykonania w konkretnym dniu. To nie wszystko. Ponadto poniżej kalendarza, znajdują się dwa pola do uzupełnienia z rzeczami do zrobienia w tym miesiącu oraz ważnymi notatkami na kwiecień. Ułatwi to organizację i planowanie.

Zobacz działy >> Lifestyle i Kobieta

Jak wydrukować planner?

Planner można wydrukować na domowej drukarce w kolorze lub odcieniach szarości. Jeśli chcesz wysoką jakość druku, ustaw w opcjach drukowania wysoką jakość. Planner przygotowany jest w formacie kartki A4. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy wersje kolorystyczne:

Planner do pobrania na kwiecień

MIĘTOWY

RÓŻOWY

SZARY

Zobacz także:
>> Skąd brać darmowe zdjęcia na stronę?

>> Najlepsze narzędzia dla blogera

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION