Planner do pobrania na kwiecień

Planner do pobrania na kwiecień

Spis treści

Już drugi dzień kwietnia, więc czas na kolejną odsłonę plannera. Specjalnie zaprojektowany przez nas kalendarz na ten miesiąc ułatwi organizację zarówno w pracy, jak i w domu. Wystarczy powiesić lub przyczepić go w widocznym miejscu i korzystać z planowania i organizowania czasu.

Jak ułatwić sobie organizację?

Zamiast luźnych kartek w kalendarzu albo zapisywania czegoś i przypinania np. do lodówki, można wykorzystać do tego specjalnie przygotowany przez nas planner. Wystarczy pobrać wybraną wersję kolorystyczną, wydrukować ją na swojej drukarce i powiesić sobie w widocznym miejscu w biurze, pokoju lub kuchni. Przy każdym dniu miesiąca jest wolne pole do wypełnienia w indywidualnym zakresie. Możesz tam zapisać to, co masz do wykonania w konkretnym dniu. To nie wszystko. Ponadto poniżej kalendarza, znajdują się dwa pola do uzupełnienia z rzeczami do zrobienia w tym miesiącu oraz ważnymi notatkami na kwiecień. Ułatwi to organizację i planowanie.

Zobacz działy >> Lifestyle i Kobieta

Jak wydrukować planner?

Planner można wydrukować na domowej drukarce w kolorze lub odcieniach szarości. Jeśli chcesz wysoką jakość druku, ustaw w opcjach drukowania wysoką jakość. Planner przygotowany jest w formacie kartki A4. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy wersje kolorystyczne:

Planner do pobrania na kwiecień

MIĘTOWY

RÓŻOWY

SZARY

Zobacz także:
>> Skąd brać darmowe zdjęcia na stronę?

>> Najlepsze narzędzia dla blogera

Redakcja

Powiązane artykuły