Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną

Wskazówki które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną

Spis treści

Chciałbyś poznać wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną? Nie tylko Ty! Wiele mężczyzn pała się z problemem wiary w siebie, brakiem zalotnych spojrzeń pięknych kobiet, ponadto brakiem dobrego samochodu, ani prestiżowej pracy? Ogólnie takie życie szarego faceta, bez perspektyw na przyszłość? Masz tego dość? Poznaj kilka ważnych zasad, które pomogą Ci w kilka tygodni podnieść Twoją ocenę o kilka oczek, a nawet do maksimum!

Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną

Zacznij uprawiać sport

Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną
fot. pixabay.com / Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną

Zawsze warto zrobić analizę sytuacji. Jeżeli oczekujesz, że Twoja wymarzona partnerka będzie miała rozmiary 90/60/90, a Ty posiadasz 60/190/60 (bez portfela pełnego pieniędzy), to może być problem. Zatem zmień to! Na samym starcie nie oczekuj od siebie nie wiadomo czego. Dotarcie do odpowiedniej formy to miesiące, jeśli nie lata konsekwentnych treningów. Małymi krokami wdrażaj się w świat ruchu. Zacznij od truchtu, później bieg na krótkim dystansie, pobiegaj z psem, zrób codziennie trochę brzuszków (tutaj masz kilka trików), pompek oraz zaprzyjaźnij się z hantlami. Co ciekawe te ostatnie trzy rzeczy można łączyć z czynnościami codziennymi, np. oglądając mecz, czy serial.

Sport genialnie pomaga zwalczyć stres, wytwarza endorfiny, dzięki czemu poczujesz się lepiej, a uśmiech pojawi Ci się na twarzy! A wszyscy wiemy jak kobiety kochają uśmiech! Ponadto wzrośnie Twoja pewność siebie, kiedy zacznie poprawiać się Twoja kondycja oraz ogólny wizerunek Twojego ciała.

Znajdź w sobie pasje

Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną
fot. pixabay.com / Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną

Skoro już wpadłeś w sidła życia typu obowiązki, praca, brak kasy, więcej pracy, ciągle brak kasy, a wciąż każdy od Ciebie czegoś wymaga. Znajdź równowagę i poszukaj czasu na pasję. Nawet nie wiesz jak kobiety lecą na facetów z pasją. Lubią się tym chwalić wśród swoich koleżanek. Zatem pomyśl co Ci sprawia radość, czym się interesujesz od dawna, a czego jeszcze nie spróbowałeś (lub spróbowałeś, ale zrezygnowałeś!). Wróć do tego! Poprawi to Twoją pewność siebie, radość z życia, a ponadto pasja może łączyć się również ze zdrowym życiem i treningiem. Przyjemne z pożytecznym. Ponadto, jak już znajdziesz tę swoją wymarzoną kobietę, sam zobaczysz jak dobrze mieć swój azyl, gdzie możesz odpocząć od wszystkiego.

Zdrowo się odżywiaj

Często zapominamy stwierdzenia „Jesteś czym jesz” i nie chodzi o to, że jak zjesz marchew to będziesz marchwią, tutaj raczej chodzi o zdrowe jedzenie, a śmieciowe jedzenie. Dobra dieta, odpowiednia ilość minerałów i witamin poprawią Twoje samopoczucie, witalność oraz m.in. cerę. (tutaj warto śledzić nasz dział zdrowie, gdzie dietetycy piszą o takich rzeczach!) Nie chodzi o to, żebyś od jutra zaczął się katować dietą, zjedz sobie hamburgera, ale pamiętaj, że raz na miesiąc (no ewentualnie dwa razy). Jedz regularnie – opisywałem to w trikach na płaski brzuch, do których warto się zastosować. Najgorsze co może być to głodzić się cały dzień, a na wieczór zjeść wszystko co nawinie się pod rękę. Pamiętaj, że dobrze odżywiony organizm będzie Ci lepiej służył, a dobrze zbilansowana dieta poprawi również smak, sam wiesz czego 🙂

Dbaj o siebie

Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną
fot. pixabay.com / Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną

Czas na obalenie mitu! Kobiety kochają jak facet o siebie dba! Nie chodzi nam zaś o robienie makeupu przed randką, ale zapamiętaj – zawsze umyj zęby przed wyjściem z domu! Jak mówią statystyki, wiele z Nas o tym zapomina, a przez to możemy znaleźć się przypadkiem w niekomfortowej sytuacji. Ponadto dbaj o higienę, obcięte paznokcie, ogolony lub podcięty zarost, ułożone włosy pasujące do Twojego typu urody. Ponadto zainteresuj się trochę swoim ubiorem! Pognieciona koszula nie jest seksowna!

Bądź pewny siebie

O pewności siebie pisaliśmy już kilka razy i pewnie jeszcze kilka razy napiszemy. Musisz pamiętać, że pierwsze 5 sekund wystarczy, żeby wyrobić o kimś pierwszą opinię. Jeżeli Twoja postawa będzie zgarbiona, Twój wzrok będzie uciekał, a składanie zdań i wypowiadanie myśli będzie przychodziło z problemem, to prawdopodobnie nikt nie będzie chciał Ciebie słuchać, bo po co zwracać na kogoś takiego uwagę? Najlepszym treningiem w zdobywaniu pewności siebie jest podejście do nieznajomego, z klatą do przodu, uśmiechem na twarzy, głową do góry i powiedz swobodnie to, co masz powiedzieć. Gwarantuję, że odbiór Twojej osoby wzrośnie o wiele punktów procentowych, w szczególności w oczach kobiety! Ponadto staraj się rozmawiać na swoje tematy, w takich, w których czujesz się mocny i bezpieczny. Pamiętaj, że podczas rozmowy z kobietą warto wpleść jakiś komplement i delikatny flirt. One to uwielbiają, a jeśli Ty zrobisz to z pewnością siebie – efekt będzie piorunujący.

Spotykaj się ze znajomymi

O tak! Kobiety lubią, kiedy masz swoje towarzystwo, dobre nastawienie i czasem wychodzisz na miasto ze znajomymi. Pustelników również lubią kobiety, ale te, które raczej też są pustelnikami. Jeżeli zależy Ci na takiej, to myślę, że najlepszym rozwiązaniem są portale randkowe, bo skoro Ona nie wychodzi z domu oraz Ty – to ciężko będzie się spotkać. Jednakże, jeżeli chcesz znaleźć ideał, to raczej nie siedzi Ona w domu, tylko ma swoje pasje, rozwija coś, jest aktywna, dlatego czym więcej będziesz się ruszał ze swojej jaskini, tym większa szansa, że Ją spotkasz. Wyjdź do ludzi, bo Oni sami do Ciebie nie przyjdą!

Bądź na bieżąco

Kobiety lubią inteligentnych gości. Bądź oczytany, bądź na bieżąco z modą, śledź blogi modowe lub portal taki jak nasz, gdzie sukcesywnie będą się pojawiać poradniki i ciekawostki dla mężczyzn. Śledź najważniejsze informacje, żeby mieć wyrobione własne zdanie na dany temat. Czytaj książki, żeby urozmaicić swoje słownictwo. To bardzo ważne, bo kobiety uwielbiają inteligencję oraz własne zdanie u facetów. Chyba, że jesteś jaskiniowcem, to wtedy warto by było, żeby kobieta była w związku samcem alfa.

Wskazówki które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną
fot. freepik.com / Wskazówki, które pomogą Ci stać się prawdziwym mężczyzną

Sprawdź również:
>> Jak zadbać o buty, bo to również wizytówka mężczyzny
>> Na której ręce nosić zegarek?

Redakcja

Powiązane artykuły