Darmowe szablony Blogger

5 darmowych szablonów Bloggera

Spis treści

darmowe szablony Blogger

Pobierz darmowe szablony Blogger’a. Odmień swojego bloga już teraz, wybierając nowoczesny i dopasowany do Twoich potrzeb design.

Darmowe szablony Blogger’a

Przedstawiamy darmowe szablony Blogger’a. Do każdej pozycji dołączony jest krótki opis. Szablony można pobrać i zainstalować na własnym blogu. W razie problemów, piszcie w komentarzach. Przed wykonaniem instalacji pamiętaj o wykonaniu Kopii zapasowej.

5 darmowych szablonów Bloggera


1. Madone – Lifestyle Template

5 darmowych szablonów Bloggera

Madone to szablon dla osób, których blog jest prowadzony w tematyce lifestyle oraz blogów personalnych. Dostosowany do urządzeń mobilnych. Na stronie głównej znajduje się slider, który w porównaniu z innymi tego typu dodatkami, działa bardzo płynnie i nie przeszkadza w przeglądaniu bloga.

ZOBACZ DEMOPOBIERZ SZABLON


2. Calmer

10 darmowych szablonów Bloggera
fot. calmer-soratemplates.blogspot.in

Calmer to bardzo przejrzysty szablon ze sliderem w pełnej szerokości przeglądarki. Szablon polecany dla osób prowadzące blogi personalne. Dopasowany do urządzeń mobilnych.

ZOBACZ DEMOPOBIERZ SZABLON


3. Motive Mag

 

10 darmowych szablonów Bloggera
fot. motive-mag-soratemplates.blogspot.in

Darmowy szablon przeznaczony dla blogów z wieloma kategoriami, którego układ pozwala na przejrzyste ułożenie w menu rozwijanym. Proste i spójne kolory. Dodatkowo załączony gadżet dla profili społecznościowych.

ZOBACZ DEMOPOBIERZ SZABLON


4. Square

10 darmowych szablonów Bloggera
fot. square2-veethemes.blogspot.com

Square jest bardzo nowoczesnym szablonem. Posiada również slider pod główną sekcją z najnowszymi artykułami na blogu. Pod sliderem posty są układane w stylu grid obok siebie, po 2 na każdy wiersz.

ZOBACZ DEMOPOBIERZ SZABLON


5. Magalla

5 darmowych szablonów Bloggera
fot. magalla-soratemplates.blogspot.in

Magalla to bardziej zaawansowany szablon na platformę Bloggera. Nadal jednak pozostaje prosty w konfiguracji. Dostosowany do wielu kategorii. Zintegrowany z dodatkowymi gadżetami z social media. Oryginalny styl wyświetlania postów na stronie głównej i w archiwach.

ZOBACZ DEMOPOBIERZ SZABLON


 

Nowoczesny i dopasowany wygląd bloga, to teraz bardzo ważna sprawa. Wśród rzeszy blogerów nie łatwo się wyróżnić. Wszelkie sposoby dają różne efekty, a zmiana designu na nowy może sprawić, że potencjalny czytelnik zaciekawi się treścią i zostanie na dłużej.

 

Przed instalacją nowego motywu zobacz przydatne artykuły:
>> Kopia zapasowa – Blogger.com
>> Jak edytować kod na Bloggerze szybko i bezpiecznie?

Redakcja

Powiązane artykuły