Bielizna koronkowa czy bawełniana?

sex

Spis treści

Damska bielizna podobnie jak jej paznokcie i włosy są niejako wizytówką. Mimo iż jej nie widać, dodaje ona pewności siebie, dodaje uroku i seksapilu – jak czerwone szpilki na nogach!

Do pracy – elegancka, wygodna – czarna, granatowa, biała, bądź kremowa. Z wygodnymi majteczkami.

Na randkę – czerwona, koronkowa z sexi stringami.

Na trening – wiadomo, wygodna, bawełniana bielizna.

Takiego wyboru najczęściej dokonują kobiety.

Co tak naprawdę o kobiecie mówi jej bielizna?

-Jak już wspomnieliśmy, bawełniana bieliznę najczęściej wybierają te kobiety, które prowadzą intensywny tryb życia a także te, które na pierwszym miejscu stawiają wygodę. Komfort – tylko i wyłącznie tym, kierują się podczas zakupu bielizny.

Według badań – kobiety te wiedzą czego chcą, potrafią sobie wyznaczyć cele w życiu i konsekwentnie do nich dążą. Raczej nie przejmują się krytyką czy komentarzami rzucanymi w ich kierunku.

-Koronkowa bielizna, którą zresztą Panowie uwielbiają najbardziej najczęściej oznacza, że jej właścicielka jest niezwykle kobieca. Jest dość wybredną osobą, ma jasno sprecyzowane poglądy. Lubi siebie i chce dbać o siebie w każdej sytuacji. Często jednak bywa tak, że otoczenie ma taką osobę za dość zarozumiałą. Miłość do koronkowej bielizny może też znaczyć, że właścicielka ma złożoną osobowość.

-Gorsety? Wybierają je zazwyczaj te Panie, które są zdolne do wielu poświęceń. Mają w sobie wiele empatii i wiedzą na czym im tak naprawdę zależy.

Zarówno gorsety pod jak i te na ubranie są dość niewygodne, ale za to jak kształtują sylwetkę!

-Bielizna w stylu push-up? Decydują się na nią kobiety, które uwielbiają być w centrum zainteresowania. Chcą budzić podziw, ale są bardzo pomysłowe i zaradne.

-Stringi? Wcale nie są zarezerwowane tylko dla aktorek filmów erotycznych, jak mogło by się wydawać. W końcu odsłaniają całe pośladki!

Coraz więcej kobiet decyduje się na bieliznę o tym kroju, bo okazuje się być naprawdę wygodna. Kobiety w różnym wieku, a nawet kobiety… shemale decydują się na tak skąpe „majteczki” na co dzień.

Bielizna to rzecz bardzo indywidualna, każda kobieta dobiera ją pod siebie, według swoich upodobań, według okazji a nawet pod swój humor danego dnia! Fikuśne wstążeczki, kieszonki, koronki, falbanki, tasiemki – podobnie jak stringi i kuse stroje nie są już do oglądania tylko w sieci, na stronach dla dorosłych, chociażby takich jak – polskiepornole.pl – są do kupienia wszędzie – tak więc można je nosić na co dzień – do pracy, szkoły, na zakupy, na siłownię czy po prostu – w domu, w czasie wolnym! Wszystko po to, by kobieta czuła się naprawdę dobrze w swoim ciele, w swojej ulubionej bieliźnie – której krojów i rodzajów na rynku jest niesamowicie dużo. Mimo gigantycznego wyboru bielizny dla kobiet wciąż powstają nowe, jeszcze lepsze, jeszcze wygodniejsze kroje! Twórcy bielizny dążą do stworzenia bielizny idealnej – seksownej, delikatnej a przede wszystkim bardzo wygodnej, wręcz niewyczuwalnej pod ubraniem!

Redakcja

Powiązane artykuły