Darmowe motywy na WordPressa

Darmowe motywy na WordPressa

Spis treści

Darmowe motywy na WordPressa to temat wiele razy maglowany. Teoretycznie znalezienie darmowego motywu na bloga opartego o WordPressa zajmuje kilka sekund: wpisanie „free WP themes”, kliknięcie pierwszego wyniku i przejrzenie kilkudziesięciu propozycji, z czego część nie działa, a reszta to generalnie „okrojone” wersje płatnych motywów. Jak więc znaleźć stronę, na łamach której będą zawarte totalnie pełne i darmowe motywy dla WordPressa? Poniżej prezentuję moją kolekcję witryn z których zawsze wybieram jakieś fajne motywy WordPress, gdy pyta o nie – chociażby – klient.

Darmowe motywy na WordPressa

Baza WordPress – klik!

To chyba najoczywistsza propozycja, od której najlepiej zacząć. Oficjalna baza motywów WordPress zawiera w sobie wszystkie darmowe motywy jakie powstały, zarówno te okrojone, jak i pełne. Można przefiltrować wyniki poprzez określenie liczby kolumn, kolorystyki czy przeznaczenia motywu.

>> Przejrzyj także inne wpisy w dziale Bloger!

Themes4WP – klik!

Autorzy strony prezentują ją jako repozytorium „próbek” pełnych wersji stworzonych przez ich motywów, które można kupić za kilkadziesiąt dolarów, a w zamian otrzymać ogrom zablokowanych wcześniej opcji. Tak czy inaczej nawet te próbki są w dużej mierze wystarczające dla blogerów, gdyż umożliwiają podstawową konfigurację bloga, natomiast wiele zablokowanych „ficzerów” da się obejść przez instalację alternatywnych wtyczek, czy ręczne dodawanie nowych linijek kodu. Znajdziesz tu pełno ciekawych i responsywnych motywów dla bloga o każdej tematyce.

Colorlib – klik!

Wystarczy wpisać w pasek wyszukiwania na stronie wyrażenie „free wordpress themes” i od razu wyskoczy przynajmniej kilka postów z mnóstwem dobrych, dobrze wykonanych motywów. Darmowe motywy zawarte tutaj, a raczej ich liczba, jest okazała i każdy będzie mieć w czym przebierać.

>> Zobacz też: Free WordPress Blog Theme, czyli darmowe motywy na Bloga

aThemes – klik!

Mnóstwo motywów typu onepage, oraz opartych na frameworku Bootstrap (czyli układ: boxy oferta – klienci – portfolio – o nas – kontakt), ale wiele z nich ma ciekawie zaprojektowane podstrony dla Bloga. Warte zobaczenia.

Darmowe motywy na WordPressa

Redakcja

Powiązane artykuły