Free WordPress Blog Theme, czyli darmowe motywy na Bloga

Free WordPress Blog Theme

Spis treści

Free WordPress Blog Theme to zbiór darmowych motywów dla Blogera na platformę WordPress. Najnowsze motywy dają nowoczesny i oryginalny design dla każdego bloga. Nowoczesne, czyli dające więcej możliwości i zwiększające skuteczność publikowanej treści.

Dla każdego jasną sprawą jest, że postęp w rozwoju technologii dostępnych w dzisiejszych czasach jest ogromny, i wcale nie zapowiada się, by progres się zmniejszył. Każda osoba lub firma, by się wyróżnić, musi zastosować unikalne metody. Jest wiele blogów tej samej tematyki, więc jak się wyróżnić dając tę samą treść? Katalog Free WordPress Blog Theme pozwoli uzyskać unikalność. Wystarczy zainstalować jeden z motywów i dostosować go według własnego pomysłu.

W naszym dziale Bloger dodajemy wiele poradników dla osób blogujących.
Sprawdź koniecznie!

Free WordPress Blog Theme

Free WordPress Blog Theme


Moon

Moon WordPress Theme
fot. wpzen.pl

Moon to motyw przeznaczony dla Blogerów, którzy na swoich blogach opisują historie, własną biografię i tym podobne. Jest minimalistyczny i skupia czytelnika na treści układając ją w układzie z panelem bocznym po lewej stronie wyświetlanej treści głównej.

zobacz demo pobierz


Cosimo WordPress Theme

Cosimo WordPress Theme
fot. crestaproject.com

Cosimo to nowoczesny i minimalistyczny motyw dla blogów o różnej tematyce. Ułożenie postów na stronie głównej w stylu grid. Łatwy w konfiguracji, kompatybilny z urządzeniami mobilnymi oraz wieloma wtyczkami dostępnych w sieci.

zobacz demo pobierz


Girlie Lite WordPress Theme

Girlie Lite WordPress Theme
fot. sktthemesdemo.net

Girlie Lite jest przeznaczony dla damskiej części blogsfery (choć niekoniecznie). Prosty motyw na platformę WordPress jest wypełniony płynnymi efektami animacji, których używa coraz więcej osób i firm. Pod częścią nawigacyjną znajduje się duży slajder na całą szerokość ekranu. Dostosowując w prosty sposób ten motyw, można uzyskać niesamowity efekt końcowy. Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi.

zobacz demo pobierz


Sentio WordPress Theme

Sentio WordPress Theme
fot. designhooks.com

Sentio to motyw, który daje spore możliwości, jeśli chodzi o różne typy wpisów np. wideo, galeria czy audio. Minimalistyczny styl podkreśla wykonanie dostosowanych sposobów wyświetlania grafiki wyróżniającej danego artykułu na stronie głównej bloga. Kompatybilny z urządzeniami mobilnymi.

zobacz demo pobierz


Sueva WordPress Theme

Sueva WordPress Theme
fot. themeinprogress.com

Sueva to kolejny minimalistyczny motyw na platformę WordPress. W pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi. Przeznaczony dla osób z wizją dla swojego bloga i na jego rozwój. Daje wiele możliwości, jakie można wykorzystać to zwiększenia jakości publikowanej treści.

zobacz demo pobierz


Jeśli masz problem z instalacją któregoś z motywów, napisz w komentarzu. Jesteśmy chętni do pomocy.

Free WordPress Blog Theme


Zobacz również:

>> Darmowe szablony Blogger
>> Blogger czy WordPress, który wybrać?

Redakcja

Powiązane artykuły