Dieta Kalibra – rewolucja w świecie odchudzania!

Spis treści

Jeśli mam być szczera, na samym początku, bardzo sceptycznie podchodziłam do programu gwarantowanego przez https://dietakalibra.pl . O tego rodzaju metodach, dowiedziałam się od mojej siostry, która od lat, pasjonuje się zdrowym stylem życia, kocha ruch i jestem każdego dnia bardzo aktywna.

Dlaczego podsunęła mi ten program? Długo wcześniej marudziłam jej, że chciałabym coś zmienić w swoim życiu. Jak większość kobiet, nie miałam odpowiedniej motywacji, aby na stałe zerwać ze słodyczami, podnieść się z kanapy, ubrać dres i chociażby poćwiczyć przed telewizorem.

Jako że siostra, znała ten temat znacznie lepiej, zawsze jak jakaś metoda wpadła mi do głowy, pytałam się co o niej sądzi. Na odpowiedzi nie było trzeba długo czekać, zawsze mówiła “To dobry sposób, na szybki efekt jojo, nie na szybkie schudnięcie.” Tym bardziej, byłam bardzo zdziwiona, kiedy podesłała mi https://dietakalibra.pl/dieta-a-zdrowie/#zdrowe-odchudzanie

Jednak po głębszej analizie programu, zrozumiałam, że znacząco różni się on od tych, z którymi do tej pory miałam styczność. Po pierwsze, nikt nie obiecuje, że stracę 10 kilogramów w ciągu niecałych dwóch tygodni, co już, wpływa na znacznie większy poziom wiarygodności. Po drugie, nie ma mowy o głodówkach, dietach sokowych i tego rodzaju wynalazkach, które dla naszego organizmu, a przede wszystkim hormonów, są okropnym sposobem na ich zdemolowanie i doszczętne wyniszczenie.

Co można znaleźć w planie metody https://dietakalibra.pl/faq/ ?

Ja od razu widziałam profesjonalizm i skrupulatność. Nikt nie obiecuje, że w ogóle schudnę, bo to, czy cel zostanie osiągnięty, zależy wyłącznie ode mnie. Pomyślałam, że to ciekawa metoda i spróbowałam. Na samym początku nie było łatwo, czasem musiałam walczyć z samą sobą, ale wraz z upływającymi tygodniami, było już tylko lepiej.

Dodatkowo rzuciłam swój największy nałóg – słodycze. Teraz rzadko możesz mnie spotkać przed telewizorem. Za to często bywam na sali treningowej, bo mam tyle energii, że grzechem byłoby jej nie spożytkować.

W końcu czuję się atrakcyjna i kocham pokazywać się mężowi w pięknej bieliźnie. Wcześniej nie mogłam spojrzeć na siebie w lustrze, a teraz? Nie mogę oderwać od siebie wzroku.

Cenię dietetyków, którzy mi pomogli przede wszystkim za fakt, że w tym dziwnym świecie, wciąż opierają się na tym co faktycznie działa, a nie na tym, co lepiej się sprzedają. Dieta Kalibra, na pierwszym miejscu, stawia nasze zdrowie i to dla mnie liczy się najbardziej.

Z czystym sumieniem, mogę również powiedzieć, że poziom sytości posiłków jest na doskonałym poziomie. Ja nigdy nie chodzę głodna. Co prawda, nie mogę się doczekać kolejnego posiłku z mojej rozpiski, ale to tylko dlatego, że codziennie są one na tyle smakowite, że nie mogę przejść obok nich obojętnie.

Dzięki wdrożeniu nowego planu w swoje życie, moja firma rozwija się znacznie lepiej, czuję się doskonale i w końcu, mam czas na wszystko to, czego do tej pory nie odważyłam się zrobić. Spełniam marzenia i zamieniam je w rzeczywistość z ogromnym uśmiechem na twarzy. To prawdziwy dar.

Redakcja

Powiązane artykuły