Emerald green – nowy motyw na zaproszeniach ślubnych

zaproszenia na slub

Spis treści

Dobór zaproszeń ślubnych powinien być podyktowany przede wszystkim stylistyką wesela. Emerald green pasuje do różnych wariantów, a wyróżnia go niezwykła elegancja. Jaki odcień kryje się pod tą nazwą i jak pięknie wpasować go w projekt zaproszenia?

W ostatnich sezonach zieleń w najróżniejszych odcieniach króluje zarówno w branży wystroju wnętrz, jak i odzieżowej. Również branża ślubna nie pozostaje obojętna na ten trend, chętnie wykorzystując odcienie zieleni do dekoracji sali oraz na zaproszeniach i innych akcesoriach ślubnych. Mowa tutaj nie tylko o motywach roślinnych, ale również elementach zielonych w postaci tła czy detali.

Nie znaczy to, że każda zieleń jest w modzie. Obecnie królują warianty zgaszone, począwszy od khaki, przez zieleń morską, malachitową i butelkową, aż po szmaragd. To właśnie ten ostatni kryje się pod anglojęzyczną nazwą emerald green. Szmaragd jest obecnie niezwykle popularny w branży ślubnej. Chętnie wykorzystuje się go na zaproszeniach ze względu na elegancki efekt. Wybierając taki odcień, możesz wprowadzić do projektu nieco koloru, nie obawiając się jednocześnie zbyt jaskrawego efektu.

Jaka paleta zieleni przewija się na najmodniejszych zaproszeniach ślubnych? W ofercie marki artMA znajdziesz ich naprawdę sporo – od oliwki, przez leśną zieleń, po wspomniany już emerald green – https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/.

zaproszenia na slub

Zaproszenia ślubne składana na trzy z motywem emerald green

Zaproszenia ślubne zielone – jaki model wybrać?

Choć zaproszenia ślubne biało-złote wciąż cieszą się największą popularnością na rynku, zieleń wyrasta na sporą konkurencję! Zgaszone zielenie prezentują się niezwykle szykownie, zwłaszcza w zestawieniu ze złotem. Zaproszenia ślubne zieleń-złoto to gustowna alternatywa dla bardziej klasycznych połączeń, która z pewnością wywrze wrażenie na zaproszonych gościach. Najczęściej to szmaragd dominuje, a złoto pojawia się w formie detali.

Ciekawym wyborem może być też zielona grafika na zaproszenia ślubne – na przykład w wariancie floral. Warto wybrać najmodniejsze w sezonie roślinne motywy. Obecnie królują przede wszystkim rośliny tropikalne o wymyślnych kształtach liści, w tym przede wszystkim monstery. Dużą popularnością cieszy się również elegancki motyw eukaliptusa. Również tego rodzaju motywy ładnie prezentują się w oprawie złotych detali. Złote mogą być na przykład litery oraz obramowania. Dla dodatkowego efektu można wybrać wariant wytłaczany, który cechuje się dodatkową głębią.

Zaproszenia ślubne rustykalne boho – czym się charakteryzują?

Motywy roślinne świetnie wpisują się w kategorię boho, w ramach której królują naturalne elementy, zarówno w kontekście materiałów, jak i ozdób i grafik. Wstawki tekturowe i słomkowe, papier z recyklingu, różnicowanie faktur i łagodna paleta barw wpadająca w beże to najczęstsze elementy rozpoznawcze stylu boho. Wszelkie motywy floral również idealnie się w niego wpisują.

Gotowe zaproszenia ślubne czy personalizowane?

W związku z popularnością zgaszonych zieleni w branży ślubnej, na rynku pojawia się coraz więcej gotowych modeli wpisujących się w tę paletę. Niektóre firmy oferują również możliwość personalizacji dostępnych w sprzedaży wariantów zaproszeń – możesz dopasować ich barwy, typografię, materiały i inne istotne elementy. To świetny sposób na wybór zaproszenia w 100% wpisującego się w Twoje gusta bez konieczności rezygnacji z odcienia emerald green. Wystarczy, że zmodyfikujesz paletę kolorów.

Jak upewnić się, że w rzeczywistości zaproszenia prezentują się równie dobrze, jak w internetowym podglądzie, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów? Wystarczy wybrać firmę, która umożliwia zamówienie darmowych próbek przed zleceniem realizacji całego zaproszenia.

zaproszenia na slub

Zaproszenia ślubne eukaliptus

redakcja serwisu

Powiązane artykuły