Planner do pobrania na maj

Planner do pobrania na maj

Przed nami kolejny, wiosenny miesiąc, zatem czas na zaprojektowany przez nas planner do darmowego pobrania. Wystarczy kliknąć w wybrany kolor, wydrukować go oraz powiesić lub przyczepić w widocznym miejscu w pracy lub w domu. Ułatwi to organizację całego miesiąca, uzupełniając go w indywidualny sposób.

Do czego służy planner?

Zaprojektowana przez nas kartka z kalendarza przyda się każdemu. Można go stosować zamiast luźnych kartek albo grubego kalendarza książkowego w biurze. Ułatwi to także gospodarowanie czasem w domu poprzez powieszenie lub przyczepienie go w widocznym miejscu dla każdego z domowników. Przy każdym dniu miesiąca jest pole, które możesz dowolnie wypełnić. To mogą być prace domowe, sprawy do załatwienia albo ważne urodziny. Pomoże to w planowaniu, organizacji, a także przypomnieniu sobie o ważnych rzeczach. Poniżej pól z dniami miesiąca, znajdują się dwie kolumny z rzeczami do zrobienia w tym miesiącu oraz ważnymi notatkami na maj.

>> Sprawdź dział Kobieta

O czym warto pamiętać w maju?

Ten miesiąc oczywiście kojarzy się z trzema świętami już na początku maja. Dla przypomnienia: 1 maja to Święto Pracy, 2 maja to Dzień Flagi Rzeczpospolitej, a 3 maja Święto Narodowe Trzeciego Maja. Warto pamiętać o wywieszeniu flagi. 26 maja to kolejne, piękne i wiosenne święto, a mianowicie Dzień Matki. Warto zanotować przypomnienie o kwiatku dla rodzicielki!

Jak wydrukować planner?

Kartka przygotowana jest w formacie PDF, o wymiarach poziomej kartki A4. Wystarczy otworzyć plik i wydrukować go w wersji kolorystycznej lub odcieniach szarości. Aby jakość plannera była lepsza, ustaw we właściwościach jej wyższy poziom. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne, w zależności od nastroju, osobowości czy wnętrza.

Planner do pobrania na maj

fot. Asia Megger/BusinessEmpire

Planner do pobrania na maj

fot. Asia Megger/BusinessEmpire

Planner do pobrania na maj

fot. Asia Megger/BusinessEmpire

Planner do pobrania na maj

Pobierz, klikając w odpowiedni kolor:

MIĘTOWY

RÓŻOWY

SZARY

Polecamy także:
>> Odpowiedzialność za rozwój kobiety

>> Co to jest spalony? Poradnik dla kobiet

Planner do pobrania na maj

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION