Kulki analne – jaki rodzaj wybrać dla siebie?

Spis treści

Kulki i koraliki analne są ostatnio bardzo popularnymi gadżetami erotycznymi w sypialniach wielu Polek i Polaków. U kobiet służą głównie do masażu mięśni Kegla lub wzmocnienia orgazmu poprzez drażnienie odbytu. U mężczyzn zaś skutecznie podtrzymują erekcję, oddziałując na prostatę, lub po prostu sprawiają przyjemność seksualną.

Jeśli chcesz sprawić sobie nowe kulki analne, musisz wiedzieć, co dziś jest na czasie i które z nich najbardziej będą do Ciebie pasowały. Trzeba pamiętać, że przecież niektóre z nich bardziej przydadzą się początkującym wielbicielom analnych przyjemności, a inne przeznaczone są dla doświadczonych weteranów erotycznych zabaw.

Przekonaj się, które kulki będą najlepsze dla Ciebie!

Kiedy jesteś początkująca/y

Dla początkujących posiadaczy kulek analnych poleca się szczególnie takie wykonane z miękkich materiałów, a więc z silikonu oraz gumy dobrej jakości. Nie bez powodu podkreśla się tu dobrą jakość. Kulki wykonane ze słabej, mocno „chemicznej” gumy mogą być niebezpieczne i posiadać trujące związki.

Duży wybór kulek analnych znajdziesz na https://exclusivesexshop.com/c/76/korale-i-kulki-akcesoria-erotyczne.html

Również miękkość jest tu ważna. Mając na względzie fakt, że będzie to Twój pierwszy raz z zabawką analną, musisz pamiętać, by nie próbować niczego na siłę. Zacznij od delikatnych pieszczot, powoli wkładając miękką kulkę do odbytu. Dzięki temu nie uszkodzisz sobie zwieracza ani naczyń krwionośnych.

A jeśli już mówimy o wkładaniu – skoro jesteś początkująca/y wybieraj tylko kulki i koraliki o mniejszej średnicy. W sex shopach oczywiście są dostępne różne rozmiary. Te duże jednak pozostaw starszym w boju kolegom i koleżankom!

Kiedy masz już doświadczenie

Tutaj mamy pełne pole do popisu! W zasadzie każdy rodzaj kulek będzie Ci odpowiadał. Uważaj jednak na te wykonane z wadliwej jakości gumy, które mogą okazać się szkodliwe dla zdrowia. Poza tym pełna dowolność – duże, małe, szklane, stalowe. Do wyboru, do koloru! Możesz nawet wypróbować kulek wibrujących, które stanowią nowość na rynku gadżetów erotycznych.

Warto jednak pamiętać, że jeśli używasz od jakiegoś czasu kulek o dużych rozmiarach, te małe mogą Ci nie wystarczać. Dlatego lepiej nie kusić losu i od razu kupić porządny arsenał!

Tekst powstał we współpracy ze sklepem erotycznym Exclusive Sex Shop.

Redakcja

Powiązane artykuły