Planner do pobrania na czerwiec

Planner do pobrania na czerwiec

Spis treści

Planner do pobrania na czerwiec

Zbliża się kolejny miesiąc, więc już czas na nowy planner zaprojektowany i przygotowany przez nas do wydruku. Ułatwia on organizację i planowanie czasu zarówno w domu, jak i w pracy. Wystarczy powiesić lub przyczepić go w dowolnym miejscu tak, aby był dla Ciebie widoczny i na bieżąco go uzupełniać – wtedy o niczym nie zapomnisz!

Jak wygląda nowy planner?

Czekają nas coraz cieplejsze dni, dla niektórych to coraz więcej obowiązków, a dla innych spora dawka odpoczynku. Tak czy siak, dobra organizacja czasu przyda się każdemu. Z pewnością oprócz kalendarza, notatek na karteczkach i tego, co mamy do zapamiętania w głowie – przyda się nasz nowy planner na czerwiec.

Zaprojektowany przez nas planner zawiera puste pole przy każdym dniu miesiąca, które można dowolnie wypełnić rzeczą do załatwienia lub sprawą do zapamiętania. Oprócz tego na dole znajdują się dwie rubryki, które mają przypominać i uprościć organizację ważnych dla Ciebie spraw do zrobienia w kolejnych dniach czerwca: „Do zrobienia w tym miesiącu” oraz „Ważne w tym miesiącu”. Już nie zapomnisz o Dniu Ojca i urodzinach znajomego! Z łatwością także zaplanujesz zakupy i drobne rzeczy do załatwienia.

>> Sprawdź dział Kobieta

Kalendarz można powiesić lub przyczepić w widocznym miejscu. Może on zastąpić luźno porozrzucane kartki lub kalendarz książkowy albo po prostu je uzupełniać. Planner do pobrania na czerwiec

Jak wydrukować planner?

Planner zaprojektowany jest w trzech modnych kolorach: szarym, soczystym różowym i delikatnym miętowym. Przygotowany jest w formacie A4 i można go wydrukować na domowej drukarce w wybranym kolorze lub w formie czarno-białej. Aby jakość wydruku była lepsza, ustaw ją we właściwościach swojej drukarki. Wystarczy pobrać planner i go wydrukować – to tyle!

Aby pobrać planner, kliknij w wybrany kolor.

MIĘTOWY

RÓŻOWY

SZARY

Sprawdź także:
>> Dobra organizacja pracy – 4 przykazania

>> Ciąża w Polsce – kiedy rodzą kobiety?

Planner do pobrania na czerwiec

Redakcja

Powiązane artykuły